Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

 DIAMANTOVÝ DŮL - VŽDY NĚCO NAVÍC .....  

 

-     ODMĚNA ZA VÁŠ TIP NEBO PŘÍMÉ DOPORUČENÍ NA MAJITELE NEMOVITOSTI, KTERÝ PRODÁ TUTO NEMOVITOST S MOJÍ REALITNÍ KANCELÁŘÍ, ČINÍ 10% Z ĆISTÉ PROVIZE RK. 

-      NEVEŘEJNÝ PRODEJ VĚTŠÍCH KOMERČNÍCH OBJEKTŮ A NEMOVITOSTÍ, BEZ VEŘEJNÉ INZERCE, POUZE PRODEJ OSOBNÍ AKVIZICÍ. VÍCE INFORMACÍ VÁM RÁDA SDĚLÍM. 

-      INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ VAŠICH VOLNÝCH FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ.  

       Proč spolupracovat s Diamant real s.r.o.? 

    Jedinečnost – kultivované, osobité, špičkové obchodní jednání s tahem na branku, které povede ke svižnému prodeji Vaší nemovitosti, s cílem dosažení příjemné kupní ceny a k celkové spokojenosti Vás a kupujícího, včetně průběhu celého obchodu a převodu nemovitosti. 

 OSOBNÍ DOPORUČENÍ: 

     Věřte, že pokud sami zahájíte prodej své nemovitosti bez hlubších zkušeností a znalostí tohoto obchodu a trhu s nemovitostmi, zbytečně se zbavujete šance získat za vaši nemovitost tu nejvyšší kupní cenu a úspěšně tak dovést prodej své nemovitosti do zdárného konce - vrátit některé věci nejdou, pokud se pečlivě a profesionálně nenastartují od počátku  ....... 

RÁDA VE SPOLUPRÁCI S VÁMI PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI POZVEDNU NA TU NEJVYŠŠÍ PROFESIONÁLNÍ A ATRAKTIVNÍ ÚROVEŇ PRO KUPUJÍCÍ. 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?