Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

| Diamant real s.r.o.

1/ KDO JSEM? A JAK VZNIKL NÁZEV SPOLEČNOSTI - DIAMANT REAL? 

2/ MÉ DOPORUČENÍ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ A KOUPI VAŠÍ NEMOVITOSTI ...

3/ ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ VAŠE NÁMITKY ...

 

1/ KDO JSEM? A JAK VZNIKL NÁZEV SPOLEČNOSTI - DIAMANT REAL? 

Jméno a příjmení:
Hana Rybková

Cesta k vlastní společnosti ...
Byla občas trnitá, ale mnohdy veselá a velmi dobrodružná! Začínala jsem po střední škole jako asistentka. Po mateřské dovolené již celý život pracuji v „obchodě“, ke kterému mne přivedla náhoda. Šlo mi to tak trochu samo a přirozeně (pravili kolegové). Brzy jsem sklízela ocenění za úspěšné výsledky. Nejdříve ve vydavatelské společnosti, poté již na realitním trhu. Práce je mým koníčkem, mám ráda lidi, komunikaci s nimi, a snažím se svoji práci dělat jak nejlépe dovedu. Hodně přemýšlím, mám ráda změny, občas vybočím z davu se svým názorem …. 

Kterými lidmi se ráda obklopuji?
Mám ráda lidi, kteří jsou pozitivní, kteří vědí, že máme vlastní odpovědnost za své úspěchy i nezdary, a že všechny "lekce", které nám život nadělí, bychom měli vnímat jako naší cestu k pochopení a poučení z vlastních chyb, abychom se mohli znovu zvednout a našlápnout třeba i jinak a lépe. Je mi příjemné obklopovat se lidmi, kteří věří, že ještě existuje mezi mnohými slušnost, spravedlnost a mají úctu a respekt k sobě i k druhým.  

Mé cíle?
Mým osobním cílem je harmonie v životě - fyzická i duševní, radost ze života, pevné zdraví a dostatek nadšení pro osobní realizaci v práci i ve volném čase. Důležité k uskutečnění mých cílů je mít spokojené osobní zázemí doma – mít se kam vracet. Lidé – přátelé - být obklopena příjemnými lidmi s podobnými zájmy, a takovými, od kterých je stále co se učit. Toužím mít vlastní slušnou společnost, kam se budou klienti rádi vracet, nebo doporučovat služby mé realitní kanceláře svému okolí, díky vlastním zkušenostem a spokojeností. 

Zájmy?
Mám ráda společnost, jak akce kulturní, společenské, koncerty, divadla, sešlosti apod., tak celý život ráda sportuji – cestování, turistika, miluji sjezdové lyžování za jarního slunce ve Francii, cyklistiku nejen v Alpách, kolečkové brusle, volejbal, badminton, běžky za krásného počasí a třpytivého sněhu. Ráda se vzdělávám a učím novému. Můj život také provází esoterika – prošla jsem kurzem na astrologii, numerologii, výklad karet a s kamarádkou pořádáme na Vysočině relaxační víkendy pro ženy. Přes tyto zájmy stojím pevně nohama na zemi, ale jsem zastáncem, že esoterika nám může pomoci poznat lépe sama sebe, nicméně, abychom měli spokojený život, nevyřeší za nás žádné problémy, to musíme samy ……

Životní filosofie?
Napoví můj oblíbený citát Jana Wericha
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je! 

Jak vznikl název společnosti - Diamant real? 

Ctíme VLASTNOSTI diamantu.  DIAMANT - získání nejvyšší možné kupní ceny za vaši nemovitost na trhu, TRANSPARENTNOST A PRŮHLEDNOST, VYBROUŠENÝ a vysoký etický kodex, TVRDÉ podmínky pro výběr kvalitních realitních makléřů a spolupracujících subjektů, JISKŘÍVÁ BRILANCE – pro každého klienta najdeme nejvhodnější individuální řešení, SPEKTRUM barev – široké spektrum spolupráce s mnohými subjekty - s právníkem, odhadci, hypotéčním makléřem a spoustou dalších, NEJVYŠŠÍ HODNOTA – vaši nemovitost prodáme za nejvyšší možnou kupní cenu, kterou nám trh nabídne, DOKONALOST – pečlivost v každém detailu naší práce je přidaná hodnota pro Vás. 

 

2/ MÉ DOPORUČENÍ PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ A KOUPI VAŠÍ NEMOVITOSTI ...   


Co všechno byste měli při prodeji nemovitosti, či pořizování nového bydlení zvážit, na co si dát pozor, jak správně vybrat realitní kancelář? Rovněž případná rizika?

Pro většinu lidí je prodej a koupě nemovitosti životní obchod, za největší peníze, který kdy uskutečnili, proto se určitě vyplatí k prodeji a nákupu vlastní nemovitosti přistupovat s maximální odpovědností. To znamená především tak, aby měl člověk šanci dosáhnout maximální kupní ceny ze současného trhu a zároveň, aby celá transakce proběhla bezpečně, včetně finančního a majetkoprávního vypořádání – od začátku rozhodnutí o prodeji, nebo koupi, až do konce, což představuje uhrazení daně z převodu nemovitosti finančnímu úřadu. A z vlastní zkušenosti vím, že většina lidí neví, co všechno a jaká rizika prodej či koupě nemovitosti obnáší ….

Každý z nás, kdo zvažuje prodej či koupi nemovitosti, si nepřeje nic jiného, než spolehlivý, bezpečný prodej, nákup nemovitosti a spokojenost s dosaženou kupní cenou. Jak tedy na to? Co bych doporučila všem, kteří zvažují?

Určitě se nepouštějte sami do prodeje nebo koupě nemovitosti, ale navažte spolupráci s kvalitní realitní kanceláří a kvalitním realitním makléřem. Kvalitní a seriózní RK zná tržní ceny nemovitostí a nebude vám slibovat žádné vzdušné zámky. Zároveň Vám zaručí, že při spolupráci s vámi dovede celý obchod do úspěšné realizace. Kvalitní RK většinou trvale spolupracuje s kvalitní advokátní kanceláří, kde Vám domluví právní servis a přípravu kupních smluv, zároveň zajistí i finanční poradenství kvalitních hypotéčních makléřů.

Kvalitní realitní makléř zase dokáže stanovit reálnou prodejní cenu s velkou přesností a dokáže vás zároveň připravit na celý průběh obchodu a možná rizika. Také vám poví, co je třeba připravit, obstarat a jaká reálná lhůta uběhne, než se kupní cena dostane od rezervace nemovitosti - k prodávajícímu. Dobře vím, že výborná spolupráce bývá s klienty, kteří jsou makléřem nejdříve podrobně seznámeni a informováni o celém průběhu obchodu. Vzniká tak velká důvěra a spolupráce, která je vždy tím základem úspěšné realizace zobchodování nemovitosti.

 

3/ ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ VAŠE NÁMITKY ...

Chci svěřit prodej více realitním kancelářím, bude to rychlejší ...

Víte, že ztratíte hned na počátku prodeje na atraktivitě Vaší nemovitosti pro kupující? Inzerce se objeví u mnoha RK, o kterých ani nebudete vědět, jak pracují a ani nebude ve Vašich silách ohlídat, zda nebude Vaše nemovitost v inzerci s různými fotkami, popisem a cenou – kupující za tím vidí neseriózní prodej a mají strach se rozhodnout a koupit. Je to zakázka mnoha a nikoho … Ani se tímto způsobem nedá získat z trhu ta nejvyšší možná cena. Většinou se stává opak pravdou a prodej se velmi prodlouží, nebo se nemovitost prodá výrazně pod reálnou prodejní cenou. Je to bohužel nevratné a když už máte šanci mít nejvyšší cenu, zkuste to jinak! Zvolte si osobního realitního makléře, který Vám vše vysvětlí dopředu a stanovíte si společnou strategii, která povede k Vaší spokojenosti. Budete mít jednoznačnou a přesnou zpětnou vazbu a kupující bude mít pocit bezpečí, pokud se mu Vaše nemovitost bude líbit, a snáz a rychleji bude chtít rezervovat!

Chci si to nejdříve zkusit sám ….

Víte, že nemovitost potřebuje být prodaná v rozumné době, protože každým měsícem přichází na prohlídku méně a méně klientů a cena klesá? Víte, že většina klientů má strach koupit nemovitost bez realitní kanceláře, i když mnoho klientů na práci realitních kanceláří nadává? V přímém prodeji vzniká riziko, že nevíte, koho si „pustíte“ domů na prohlídku své nemovitosti. Seriózní realitní kancelář má klienta prověřeného. Co ce týká samotného prodeje - víte, že stačí od Vás jedna chybně (neobchodně) položená otázka nebo věta a klient může odstoupit od záměru koupit? Víte, že když Vám řekne – beru to, ale nemá zajištěnou hypotéku, můžete čekat 2 měsíce, než Vám poté řekne, že hypotéku nedostal? Ztratíte tak svůj drahocenný čas a další potenciální klienti, kteří mohli mít v této době zájem se již neobjeví. Škoda ztráty Vašeho drahocenného času a současně i ztráty atraktivity prodeje!

Nechci podepsat žádnou zprostředkovatelskou smlouvu ….

Víte, že vyvážená smlouva chrání především Vás, před nekalostmi, které Vás jinak mohou velmi lehce zastihnout na současném realitním trhu? Smlouvy se v dnešní době řeší i na „věci“, které mají hodnotu o mnoho menší, než je hodnota Vaší nemovitosti (koupě zájezdu, auta, zařízení domácnosti, služby apod.) a podpis smlouvy bývá samozřejmostí. Většina lidí svoji nemovitost prodává nebo kupuje 1-2x za život a každá nemovitost si zaslouží profesionální péči, a to i ta VAŠE! Buďte opatrní a chytří – chtějte smlouvu, která bude splňovat VAŠE podmínky spolupráce – solidní kancelář Vašim podmínkám vyhoví!
 

 

 

 

 

 

 

Vytvořit poptávku

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Vyhledat vhodné nemovitosti

 • Byty
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Máte otázku?